весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/21/prirva_pid_viknami_devjatipoverhivki.htm
Прірва під вікнами дев'ятиповерхівки у Кіровограді! Вулиця Полтавська, що у Кіровограді, відома тим, що більшість її висотних будинків зведено на місці колишнього кладовища. Деякі родини ця обставина змусила свого часу відмовитись від квартир у мікрорайоні - мовляв, що за життя на чужих кістках? А ті, хто таки вселився у дев'ятиповерхівки, часто стикаються з загадковими й дивовижними явищами.

Так, у дворі будинку № 81 навесні після танення снігу виявилась ділянка, де земля осипається у прірву. Саме на майданчику, де матусі гуляють зі своїми малятами, бабусі сидять на лавочках, радіючи першому теплу, підлітки біля комп'ютерного клубу "тусуються". Якась добра душа обгородила небезпечне місце стрічками, перев'язавши його по периметру між деревами. Вдень таку "непускалку" ще розгледіти можна, а от увечері, та ще й при поганому освітленні якийсь випадковий перехожий може втрапити у халепу (не доведи, Господи!).

Судячи з усього, земля на Полтавській провалюється через проблеми з каналізацією - поруч проходять комунікації і стоїть сморід. Але ніхто з відповідних служб протягом двох місяців не зробив нічого, аби виправити ситуацію. Хоча комунальні платежі від мешканців отримують регулярно й тарифи не забувають підвищувати. А земля тим часом осипається більше й більше. У кількох метрах від провалля - під'їзди.

Чи замислювався хто-небудь над тим, що насправді відбувається попід вікнами? І чи не добереться прірва до самих стін будинку, поставивши під небезпеку життя мешканців будинку? Адже відомі випадки, коли будинки, що роками стояли собі без проблем, раптом обвалювались і перетворювались на груду каміння.

Людмила МАКЕЙ, "Народне слово"