весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/21/pedagogi_shukatimut_ditei_jaki_ne.htm
Педагоги шукатимуть дітей, які не відвідують школи! За кожною школою в Кіровограді буде закріплено певну кількість вулиць, і педагоги виявлятимуть на ввіреній їм території дітей шкільного віку, які не відвідують навчальні заклади, та надаватимуть відповідні дані в управління освіти міської ради, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Долучатимуться до цієї роботи також і працівники житлово-експлуатаційних контор. Так вирішили члени виконкому на своєму засіданні минулого понеділка. Мета – налагодження жорсткого контролю за станом відвідування шкіл та охоплення усіх дітей обласного центру навчанням.

Також члени виконкому ухвалили рішення про організацію оздоровлення й відпочинку дітей улітку 2009 року. На ці заходи планується виділити 441 тисячу гривень. Вони будуть витрачені на харчування дітей – представників пільгових категорій – під час знаходження в оздоровчих закладах з денним перебуванням при загальноосвітніх школах, які відпочиватимуть на оздоровчих майданчиках при спеціалізованих школах №№1, 2,3, придбання путівок для вихованців школи-інтернату та дитячого будинку "Барвінок".