весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/21/knigarnja_ye_zaproshuye_na_zhinochi.htm
Книгарня "Є" запрошує на Жіночі читання! Книгарня «Є» запрошує Вас на Жіночі читання за участі Оксани Забужко, Мар'яни Савки та Маріанни Кіяновської, які відбудуться 22 квітня. Початок – о 18.00.

Якщо погодитися із метафорою, що художній твір – це своєрідне дзеркало, то на цій імпрезі ми зустрінемось із трьома різними видами заломлення світла, відображення світу. У будь-якому майстерному й оригінальному літературному тексті завжди можна відшукати відблиски інших творів. Тож Оксана Забужко, Мар'яна Савка та Маріанна Кіяновська читатимуть не тільки власні тексти, а й тексти своїх попередниць, тобто авторок, що так чи інакше мали вплив на їхню творчість. Завітайте – і дізнаєтесь, хто це були.

Ідея жіночих читань з'явилась давно – й логічно, що на такий захід хотілось запросити саме цих трьох авторок. Адже у їхніх текстах бачимо передусім жінку, причому різну жінку. Організатори дуже довго чекали нагоди зібрати пані Оксану, пані Мар'яну та пані Маріанну разом – адже, як відомо, ці жінки-письменниці завше дуже зайняті. Закликаємо Вас не втратити нагоди послухати жіночі тексти від тих, хто вміє читати їх якнайкраще.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3 (ст. м. «Золоті Ворота»).
Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів.
Акредитація є обов'язковою.