весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/20/zirka_zdobula_somu_pospil_peremogu.htm
«Зірка» здобула сьому поспіль перемогу! У 24-му турі групи «Б» другої української футбольної ліги кіровоградська «Зірка» вдома з рахунком 3:0 здолала команду «Іллічівець-2». Про це пише Віктор Слюсаренко, автор порталу "Спортивна Кіровоградщина"

Після перемоги ФК «Полтава», кіровоградській команді у звітному матчі потрібно обов'язково перемагати свого суперника, щоб не відстати від лідерів групи. Суперник на матч готувався теж з особливим настроєм, приїхавши на гру ще за день до матчу. Взимку їх команду залишив кращий бомбардир – Ігор Мельник, який нині грає в першій лізі.

І для виконання цієї задачі господарі з перших хвилин окупували половину поля маріупольців. Мали можливість відзначитися Павло Новицький та Валентин Горкун. Відчувалася не впевнена гра оборонців гостей на їх лівому фланзі, де активно у складі кіровоградців грав Олександр Курневич. Саме після його передачі, на 11 хвилині матчу, Олександр Кочура намагався ударити по воротах суперника, але м'яч зрізався і відскочив, ніким не прикритого Олега Котелюха, який цим скористався сповна – 1:0 господарі повели в рахунку.

На цьому господарі не зупинилася і весь час тиснули на оборонні редути суперника, не даючи їм перейти центр поля та за допомогою пресингу відбираючи м'яч. Футболісти «Зірки» горіли бажання подвоїти перевагу в рахунку, але в першій половині матчу їм цього зробити не вдалося, хоча мали вдосталь моментів. Олександр Кочура, Олександр Курневич, Олег Котелюх та Валентин Горкун завершували атаки господарів, але їх підводила реалізація.

По грі першого тайму кіровоградці повністю перегравали свого суперника; постійний пресинг та тиск дали своє – на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги кіровоградської команди!

Другий тайм команди розпочали не квапливо. Знову перевагою володіли кіровоградці. Мав шанс відзначитися Валентин Горкун, але завадив захисник гостей. На далі головний тренер «Зірки» Ігор Жабченко провів ряд замін, ожививши гру своєї команди в атаці. І футболісти, що вийшли на заміни, виправдали довір'я тренера: Після десяти хвилин свого перебування на полі Роман Поліщук неймовірним по красі забив гол у ворота маріупольців: м'яч після його удару по дузі влетів за комірець голкіперу точно в дев'ятку.

Відразу після забитого голу на полі вперше за кіровоградську «Зірку» у матчах другої ліги з'явився Мирослав Бундаш. І він, через 7 хвилин, після чудово пасу ще одного гравця, котрий вийшов на заміну, Олександра Степанова, проштовхнув м'яч у ворота гостей – 3:0.

До завершення матчу кіровоградці не збавляли оберти, але відзначитися більше не зуміли. Потрібно також відзначити впевнену гру господарі при обороні власних воріт – вони не дали своєму супернику створити жодного небезпечного моменту в матчі.

Тож матч завершився цілком заслуженою розгромною перемогою кіровоградської «Зірки». Це була вже сьома поспіль перемога у чемпіонаті України! Завдяки перемозі, «Зірка» зберегла своє відставання від ФК «Полтава» в одне очко та від лідера групи, дніпродзержинської «Сталі» – два очки.

У наступному турі, 22 квітня, кіровоградських футболістів очікую складний виїзд до Полтави на матч зі своїм безпосереднім конкурентом за перепустку до першої ліги.