весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/2/vchora_na_ploshi_kirova_v_kirovogradi.htm
Вчора на площі Кірова в Кіровограді відбулася сміхотерапія! Виставку просто неба до Дня сміху підготували кіровоградські фотографи. Роботи розмістили на центральній площі Кіровограда, аби підняти настрій перехожим. У своїх ілюстраціях учасники демонстрували моменти з повсякденного життя, що можуть викликати посмішку: неординарність дітей, безпосередність тварин, цікаві оголошення та багато чого іншого… Посміхалися, переглядаючи виставку, і журналісти каналу "Кіровоград".

Таку виставку кіровоградські фотографи проводять вдруге. Її оформлення не займає ні багато часу, ні зусиль – кажуть організатори. Фотографії розміщені просто на картоні. Кріпленням слугують звичайні прищіпки для білизни. Таке оформлення підсилює гумористичність ілюстрацій та доводить демократичність виставки. А цікаві підписи краще розкривають зміст фото.

Авторами цих ілюстрацій стали не лише професійні фотографи, а й любителі. Протягом дня кожен бажаючий міг розмістити тут свою роботу. Дмитро Бойчук сьогодні дебютує. Говорить, фотографія – це засіб, який допомагає вихопити яскравий момент з нашого динамічного життя. Тож, фотоапарат завжди при ньому. Робота, представлена на виставці, зроблена під час відрядження у Запоріжжі.

Більше півсотні житєрідісних фото демонстрували моменти з повсякденного життя, які можуть викликати посмішку: курйозні моменти під час відпочинку, неординарність дітей, безпосередність тварин. Надихають фотографів навіть звичайні предмети, що оточують нас. На цих фото відображені смішні моменти не лише з життя кіровоградців, а й жителів інших держав. Тож перехожим було з чого посміятися.