весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/2/u_dolinskii_sadzhali_dereva_ta_kviti.htm
У Долинській саджали дерева та квіти, прибирали вулиці міста! У Долинській у перший день місячника із благоустрою за віники, лопати, та граблі, взялись усі від малого до старого. Найбільш активно цього дня займались озелененням, - повідомляє канал "Кіровоград".

Цього звичайного буднього дня центр Долинської нагадував вулик. Практично біля кожної будівлі, що має хоча б якесь, адміністративне, соціальне або культурне значення, люди із не аби яким завзяттям боролись з брудом та сміттям. Гіперактивність - проявлялась у висадці дерев. Молоденькі берізки просто таки зі спринтерською швидкістю займали свої нові «місця проживання». Втім, до цього процесу підійшли творчо. Наприклад школа, присвятила висадку дерев ветеранам, а дитячий садочок «Ружечка» - вихованню у дітей поваги до природи.

Вихователі запевняють – на озелененні не зупиняться. Так, маленькі вихованці «Ружечки», із задоволенням беруть участь і у інших заходах із благоустрою: допомагають дорослим перекопувати грядки, прибирати та висаджувати квіти. Їх шефи – учні школи №3, крім наведення лоску на території свого навчального закладу, планують вийти на загальноміський суботник та провести інші корисні акції.

Заради справедливості відзначимо, підтримують належний стан територій, тут постійно. Чистотою вулиць, узбіч, та лісосмуг - Долинський район нас вразив. Щільної ковдри із пластику, целофану та іншого непотребу, тут не знайдеш. Керівництво ж запевняє, до завершення місячника - все взагалі блищатиме, як «нова копійка».