весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/2/roman_bezsmertnii_porahuvav_kirovogradski.htm
Роман Безсмертний порахував кіровоградські кладовища! Лише 66 кладовищ із 1500 у Кіровоградській області є впорядкованими.

Про це повідомив заступник голови Секретаріату Президента Роман Безсмертний під час проведення селекторної наради з головами ОДА, - пише Р.К.С. з посиланням на РБК-Украина.

За інформацією прес-служби Президента, Роман Безсмертний закликав консультуватися у вирішенні екологічних проблем у регіонах у наукових експертів, а також запропонував залучати військових до екологічних акцій, наприклад, очищення берегів річок або лісових смуг, як це практикується у багатьох країнах. Він також запропонував активніше залучати до таких акцій школярів та студентів.

Заступник Глави Секретаріату звернув увагу керівників регіонів на проблеми збирання сміття та організації звалищ твердих побутових відходів, які часто створюються несанкціоновано. Відтак, вони мають бути або ліквідовані, або легалізовані.

Також під час наради було обговорено виконання указу Президента від 5 листопада 2008 року «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів і зелених насаджень».