весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградка отримала приз від Яни Клочкової та здобула золото на змаганнях з плавання! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , 24-27 березня у Харкові пройшов відкритий зимовий чемпіонат України та І етап змагань національного кубку України з плавання, в якому взяли участь вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Надія» Анна Євчак, Дар'я Дуброва та Станіслав Сайко.

Дуже вдало виступили підопічні тренерів Володимира Івановича Гуцу та Олени Йосипівни Євчак . Чемпіонкою України та переможницею І етапу змагань національного кубку України з плавання на дистанції 400 м, комплексним плаванням з результатом 4.57,38 стала Анна Євчак , яка крім того здобула срібло на дистанції 800м вільним стилем з результатом 9.04,52 та бронзу на дистанції 200м батерфляєм з результатом 2.28,93.

Не менш вдалим можна вважати виступ вихованки цих тренерів, на рік молодшої за Аню, Дар'ї Дуброви , яка ледь не дотягнувши до призового місця на дистанції 400 м. комплексним плаванням з результатом 5.08,05 посіла четверте місце вперше виконавши норматив майстра спорту України.

Одразу після закінчення чемпіонату спортсменки з Харкова переїхали до Запоріжжя, і 29 -30 березин вже стартували у II етапі змагань національного кубку України з плавання, де Анна Євчак , з ще більш переконливою перевагою над суперницями перемогла на своїй улюбленій дистанції 400 м комплексним плаванням, отримавши приз самої молодої переможниці та спеціальний приз чотириразової Олімпійської чемпіонки Героя України Яни Клочкової .