весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/18/zirka_rozgromila_illichivec2.htm
«Зірка» розгромила «Іллічівець-2»! Господарі поля матч розпочали активно. Мали можливість відзначитися Павло Новицький та Валентин Горкун. Відчувалася невпевнена гра оборонців гостей на їх лівому фланзі, де активно у складі кіровоградців грав Олександр Курневич. Саме після його передачі, на 11 хвилині матчу, Олександр Кочура намагався ударити по воротах суперника, але м'яч зрізався і відскочив, ніким не прикритого Олега Котелюха, який цим скористався сповна – 1:0 господарі повели в рахунку.

По грі першого тайму кіровоградці повністю перегравали свого суперника; постійний пресинг та тиск дали своє – на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги кіровоградської команди!

Ігор Жабченко провів ряд замін, ожививши гру своєї команди в атаці. І футболісти, що вийшли на заміни, виправдали довір'я тренера: Після десяти хвилин свого перебування на полі Роман Поліщук неймовірним по красі забив гол у ворота маріупольців: м'яч після його удару по дузі влетів за комірець голкіперу точно в дев'ятку.

Відразу після забитого голу на полі вперше за кіровоградську «Зірку» у матчах другої ліги з'явився Мирослав Бундаш. І він, через 7 хвилин, після чудово пасу ще одного гравця, котрий вийшов на заміну, Олександра Степанова, проштовхнув м'яч у ворота гостей – 3:0.

Завдяки сьогоднішній перемозі, «Зірка» зберегла своє відставання від ФК «Полтава» в одне очко та від лідера групи, дніпродзержинської «Сталі» – два очки. У наступному турі, 22 квітня, кіровоградських футболістів очікую складний виїзд до Полтави на матч зі своїм безпосереднім конкурентом за перепустку до першої ліги.

«Зірка» - «Іллічівець-2» 3:0 (1:0)
(Котелюх, 11; Поліщук, 69; Бундаш, 76)


17 квітня. Кіровоград. Стадіон «Зірка».
Арбітри: С. Приступа (Київ), Р. Пузанський, Т. Корінь ( обидва -Львів), А.Скрипка (Кіровоград). Делегат ФФУ: Б. Катасонов (Кременчуг).

Склади команд:
«Зірка»: Карабін, Новицький, Котелюх, Ломко (Ремезовський, 79), Данченко (Кордюк, 63), Курневич (Поліщук, 59), Яковенко (к) (Бундаш, 69), Шибко , Кочура, Горкун (Степанов, 53), Гомза (Хомич, 74).

«Іллічівець-2»: Семено, Некрасов, Колодинський, Смєшко, Кобзєв (Радіонов, 82), Пилипенко (Оберемок, 75), Гіоргобіані (Куров, 85), Доценко (к), Д'яченко (Сухачов, 73), Феденков, Філатов (Омельченко, 31).

Віктор Слюсаренко, Спортивна Кіровоградщина