весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/17/studenti_peduniversitetu_vvazhayut.htm
Студенти педуніверситету вважають, що майбутнє за молоддю! «Майбутнє за молоддю» - вважають студенти Кіровоградського державного педагогічного університету. Саме тому і створили благодійний фонд, який допомагає реалізуватися талановитим юнакам та дівчатам. На зустрічі із першокурсниками представники організації розповіли про свою роботу у фонді та поділилися планами на майбутнє, - повідомляє канал "Кіровоград".

Напрямки діяльності фонду «Майбутнє за молоддю» різноманітні. На засадах добровільної волонтерської діяльності студенти з різних навчальних закладів Кіровограда надають допомогу тим, хто її потребує. Вони пропагують здоровий спосіб життя, культурну, духовно-моральну, патріотичну освіту населення. Займаються благоустроєм територій. Благородні наміри студентів підтримують і викладачі. Зараз вони спільно працюють над проблемою лудоманії або, іншими словами, патологічної пристрасті до азартних ігор. Сьогодні жертвами ігрової залежності стають люди різного віку і достатку. Тому фонд розпочав реалізацію програми із попередження та подолання цієї хвороби. Перший крок уже зроблений - на білбордах обласного центру волонтери розмістили соціальну рекламу.

Фонд «Майбутнє за молоддю» активно співпрацює з міськими, обласними та державними організаціями. До волонтерської діяльності долучаються не лише студенти з різних навчальних закладів обласного центру, а й дорослі.

Те, що учасники фонду піднімають дійсно актуальні питання, підтвердив і заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді ОДА Віталій Останній.

У найближчих планах волонтери фонду планують взяти участь в акції «Почуйте всі», де збиратимуть кошти для придбання медичної апаратури дітям із вадами зору. А також долучаться до проекту «Весняний тиждень добра».