весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/17/sogodni_u_kirovogradi_proide_pershii.htm
Сьогодні у Кіровограді пройде Перший Великодній Благодійний Аукціон! Спілкування журналістів із художниками, які надали картини для участі в аукціоні, відбулося сьогодні у приміщенні художньої галереї Андрія Кадигроба (вул. Шевченка, 17, магазин «Мрія», третій поверх).

Нагода для зустрічі була досить приємна, адже серед митців, які безоплатно передали свої твори організаторам аукціону, є чимало видатних і відомих в Україна та за її межами особистостей. Це і Заслужений художник України Сергій Шаповалов, і секретар обласної Спілки художників України Юрій Вінтенко, чию картину надала Художня галерея «Мавік», і Ігор Вишніченко – художник із Новгородки, і Валерій Давидов, і Олександр Демиденко , і Володимир Дуднік – художник із Ізмаїлу, чию картину надав на аукціон Микола Цуканов.

Бере участь в аукціоні і керівник галереї, художник Андрій Кадигроб, і спеціаліст обласного художнього музею Анатолій Кімнатний, і талановиті керамісти Неля та Сергій Фірсові, і Анастасія Шкода зі Знам'янки, і Федір Лагно із монументальним полотном «Ідентифікація взаєморозуміння», написаним ще у 1992 році, і аквареліст Олена Чеснокова-Корольова, і художниця Олена Коваленко, картинами якої прикрашено кафе «Плутос», і Фелікс Полонський, і Вадим Мєздрін , і Євгеній Василевський.

Отже, ідея провести благодійний аукціон – як протидію сірій, холодній зимі, що опутала місто, та фінансовій кризі, яка доводить людей до відчаю, – успішно реалізується за підтримки обласного художнього музею та низки митців Кіровограда. Сьогодні вони спілкувалися із журналістами провідних кіровоградських ЗМІ, які з радістю підтримали цю корисну і цікаву ініціативу. Вже сьогодні ввечері буде відомо, яку суму коштів вдасться виручити у результаті акції. Всі лоти-учасники аукціону можна подивитися тут