весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/17/mistecka_akcija_vesnjanii_plener2009.htm
Мистецька акція "ВЕСНЯНИЙ ПЛЕНЕР-2009" пройде у Кіровограді! Художня галерея Андрія Кадигроба у співпраці із Мистецьким факультетом Кіровоградського державного педагогічного університету розпочинає нову ініціативу – акцію за участі досвідчених художників та кращих студентів факультету ВЕСНЯНИЙ ПЛЕНЕР-2009

Пленер, що розпочнеться у вівторок, 28-го квітня у Дендропарку. Мова йде про виїзд на замальовки, у ході яких художники створюють ескізи чи готові твори мистецтва. Їх тематика не обов'язково зумовлена місцем пленеру. Головне, щоб воно надихало за рахунок своєї унікальності!!!

Хороша освіта, живість інтересу до натури, живописна вправність – такі важливі складові успішного пленеризму. Все це успішно дають своїм студентам викладачі Мистецького факультету КДПУ. Тут викладають відомі в Україні і за її межами художники, звідси починають свій творчий шлях митці нашого регіону. У цьому переконаний і Леонід Вікторович Бабенко, декан Мистецького факультету КДПУ. За його словами, участь у пленері візьмуть 15 кращих студентів Кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

«Пленер – це мов би ковток із цілющого джерела, який насичує палітру митця надзвичайними акордами кольорів. Тому участь у подібній акції надзвичайно корисна для творчого зросту», – переконаний Андрій Кадигроб, який пропонує провести пленер у Дендропарку. Це і недалеко, а отже студентів не треба буде відривати надовго від навчального процесу, і місце там живописне, особливо коли квітнуть десятки тисяч тюльпанів. І підтримку акції обіцяє Корпорація "XXI сторіччя"

На пленері виникає обмін враженнями, створюється могутній потенціал творчого натхнення, що відкриває нові можливості для самовираження. Саме так оцінюють свою участь у цьому творчому проекті і такі художники, як Олександр Демиденко, Ігор Вишніченко, Анатолій Кімнатний, Анатолій Кімнатний та Олена Коваленко. Сьогодні свою участь у пленері підтвердив і Заслужений художник України Сергій Шаповалов!

По результатам пленеру відбудеться відбір двадцяти кращих робіт та їх виставка у галереї Андрія Кадигроба (орієнтовна дата виставки та прес-конференції – вівторок, 19-те травня)