весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/17/chogo_tilki_ne_bulo_na_jarmarku_v.htm
Чого тільки не було на ярмарку в Ульяновському районі! Не такий великий як у Києві, але не менш веселий ярмарок до Великодня пройшов в Ульяновському районі. Те, що самі вирощують, вигодовують і виготовляють привезли до райцентру сільгоспвиробники. За тим, як потроху відроджуються українські традиції спостерігала знімальна група каналу "Кіровоград".

Свого часу ярмарки до великих свят були традиційними для всієї України. Згадати лише відомий Сорочинський. Тепер до них знову потрохи повертаються. Адже саме на ярмарку можна зустрітись зі знайомими й друзями, «перехилити чарчину» й заїсти тут же купленою ковбаскою. А головне, за облюбований товар покупець обов'язково торгується з продавцем.

«І чого там тільки не було» - міг би написати Микола Гоголь після відвідин дійства в Ульяновці. Низка провідних господарств надала свою продукцію для ярмарку за лояльними цінами. Покупці лишились задоволеними. Але не тільки через цінову політику виробника.

Ті ж, хто стояв по інший бік прилавку теж кажуть – ідея з ярмарком хороша.

Участь у ярмарку взяла й Ульяновська райспоживспілка. Адже чи не в кожному селі є магазин від цієї організації. А серед інших в області за показниками роботи вона займає лідируючі місця. Найбільший магазин, звісно розташований в райцентрі.

Завзято створювали піднесений настрій присутнім творчі колективи з сіл району. Чим довели – відпочивати вміють не гірше ніж працювати.

Керівник району радіє – експеримент вдався. Сільгоспвиробники відгукнулись з радістю. Бути ярмаркам і в майбутньому.