весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/16/centralnu_ploshu_kirovograda_zaminovano.htm
Центральну площу Кіровограда заміновано?! Як сайт «весь Кіровоград» повідомляв раніше на сьогодні, 16 квітня на центральній площі Кіровограда, площі Кірова о 17:30 планувалось проведення мітингу з ініціативи "Народної Армії Спасіння".

Проте, за деякий час до назначеного мітингу представники правоохоронних органів оточили площу Кірова, пояснюючи такі дії повідомленням про те, що площу заміновано. Тож протягом двох годин були проведені роботи по розмінюванню площі. Цікаво, що у часі це співпало з проведенням мітингу.

В свою чергу представники "Народної Армії Спасіння" почали розгортати на площі апаратури з наміром все ж таки провести мітинг. До них підійшов Віктор Іванов, начальник Спецінспекції міста і пред'явив їм постанову Кіровоградської міської ради про заборону проведення мітингу на площі Кірова, через її реконструкцію. Натомість, міська влада запропонувала провести мітинг на площі Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, що вже деякий час на парканах, стінах будинків та деревах міста майоріють червоно-білі плакати з призивами взяти участь у мітингу. На плакатах в тексті звернення, є доволі радикальні фрази, наприклад (мовою оригіналу): «Освободим город и страну от подонков!», «Действуй! И власть будет сидеть!», «Нам мешает жить кучка подонков!», «Власть решила сделать нас рабами!».