весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/15/vidkrito_5ti_litni_igri_zi_sportivnoyi.htm
Відкрито 5-ті літні ігри зі спортивної гімнастики! Вчора, у спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву «Надія» відбулося офіційне відкриття 5-х літніх юнацьких спортивних ігор України зі спортивної гімнастики. У церемонії відкриття взяла участь виконуюча обов'язки першого заступника голови обласної державної адміністрації Світлана Негода, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

На свято спортивної гімнастики, яке відбуватиметься у Кіровограді з 14 по 16 квітня, прибули найкращі юні гімнасти з 16 областей України, Автономної Республіки Крим та м. Києва.

Світлана Негода від імені голови облдержадміністрації Василя Моцного привітала учасників чемпіонату та наголосила на тому, що Кіровоградщина пишається успіхами вихованців СДЮШОР «Надія», які захищають спортивну честь регіону не тільки на рівні держави, а й на змаганнях міжнародного класу, чемпіонатах Європи та світу.

Серед гімнастів, вихованців «Надії» – олімпійський чемпіон Валерій Гончаров, срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор Роман Зозуля, чемпіонка світу у вправах на колоді Ірина Краснянська, чемпіонка Європи та Універсіади Дар'я Згоба, чемпіонка молодіжного чемпіонату Європи Валентина Голєнкова та багато інших обдарованих спортсменів.

Також, Світлана Негода вручила грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради за досягнення у спорті Валентині Голєнковій, яка показала чудові результати і є однією з наймолодших спортсменів Олімпійської збірної України.

Виконуюча обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації побажала юним учасникам бути під час змагань впевненими, наполегливими та досягти гарних спортивних результатів.

Красивою композицією привітав спортсменів дитячий танцювальний ансамбль «Час пік».