весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/15/10_tisjach_derev_vchora_posadili_kirovogradci.htm
10 тисяч дерев вчора посадили кіровоградці з лісівниками! Вчора, 14 квітня, в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» близько 150 волонтерів взяли участь у посадці лісу в урочищі «Оситнязьке» поруч із с. Лозуватка у Кіровоградському лісництві державного підприємства «Компаніївський лісгосп».

Допомогти лісівникам примножити зелене багатство краю зібралися керівництво області та працівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, молоде покоління учнів та студентів кіровоградських вузів, вихованці обласного еколого-натуралістичного центру та дитячої екологічної громадської організації "Флора", журналісти. Цього дня на площі 2 га було висаджено 10 тисяч сіянців сосни й дуба.

Усіх своїх помічників лісівники забезпечили робочим інвентарем - рукавицями, мечами Колесова та відрами. Замість спецодягу пропонували оригінальні зелені накидки із надписом «Я садив ліс".

Під час заходу працював лісовий ярмарок. Після роботи господарі організували на лісовій галявині дегустацію дарів лісу і порадували гостей номерами художньої самодіяльності та беспрограшною лотереєю на лісову тематику.

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» започаткована 4 роки тому з ініціативи Державного комітету лісового господарства. Захід покликаний привернути увагу широких кіл громадськості (в першу чергу - молодого покоління) на необхідність бережливого ставлення до лісу як національного багатства країни.

Нинішньої весни Кіровоградщина вкриється 2000 га нових лісів. Це майже 10 млн. дерев різних лісових порід. До кінця року слід чекати поповнення лісових площ іще на 700 га. Такими поступовими, але впевненими кроками через чотири десятиліття область досягне життєво важливого для усіх її жителів рівня лісистості - 11 відсотків.

Фотогалерею можна подивитися тут.