весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/14/reformuvati_zakonodavstvo_i_rozvivati.htm
Реформувати законодавство і розвивати громадянське суспільство можна вже зараз! Нині у Верховній Раді України зареєстровано 4 дуже потрібні для організацій громадянського суспільства законопроекти, а саме законопроект "Про громадські організації", "Про доступ до публічної інформації", " Про участь громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення ", Адміністративно-процедурний кодекс України(додаток 1).

"Український Центр Незалежних Політичних
Досліджень" звертається до громадськості з проханням долучитися до громадського адвокатування ухвалення цих законопроектів.


Третього квітня 2009 року Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник своїм дорученням № 18191/1/1-09 зобов'язав всі органи виконавчої влади (міністерства, комітети, адміністрації) розробити і ухвалити до 1 травня 2009 відомчі і області Плани заходів на 2009 рік по виконанні Концепції сприяння розвитку громадянського суспільства(затвердження Розпорядженням КМУ № 1035 21.11.07 ). Управління у зв'язках з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України розповсюдило відповідне звернення.

Існує також урядовий і громадський моніторинг виконання Плану заходів по виконанні Концепції сприяння розвитку громадянського суспільства на 2008 рік. Є можливість звернутися до керівників міністерств і адміністрацій зі своїми пропозиціями до плану заходів.

Нагадуємо що 28 січня 2009 року відбулась всеукраїнська конференція, на якій 140 ОГС розробили пропозиції до Плану заходів на 2009 рік і направили на розгляд уряду. Пропонуємо взяти ці пропозиції за основу, додати власні і направити до органів влади!

Прохання копії листів(електронний варіант) надсилати Максиму Лацибі ( Український незалежний центр політичних досліджень , м.Київ (044) 234-3861, 599-42-51, maxim@uncpd.kiev.ua