весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/14/ekologichnii_desant_u_kirovogradskomu.htm
Екологічний десант у Кіровоградському міському саду! У вівторок, 14-го квітня об 11.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ (вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8) відбудеться прес-конференція у рамках підготовки до акції «Екологічний десант у Кіровоградському міському саду»

Власне, молоді екологи Кіровограда неабияк стурбовані занедбаністю одного із найбільш улюблених місць відпочинку кіровоградців. Протягом багатьох років парк відпочинку, відомий у місті як Міський сад, збирає бажаючих відпочити на природі. Це місце проведення чисельних молодіжних та дитячих заходів. Але на жаль, кіровоградці не завжди цінують красоту мальовничих куточків рідної землі. І тому, такі куточки швидко перетворюються на сміттєзвалища!

Вже не один рік кіровоградська дитяча екологічна громадська організація «Флора» організовує та проводить у парку Перемоги весняне прибирання та висадку дерев, розчистку від чагарників.

Тому й цього року ДЕГО «Флора» запрошує всіх небайдужих до красоти рідного краю прийняти участь у екологічному десанті, що відбудеться у міському парку 17 квітня 2009 року об 11 годині.

Контактні особи:
Шестакова Людмила Володимирівна
телефон: 8 (0522) 27-0463
Дуднік Інга В'ячеславівна
телефон: 8 (0522) 27-09-63