весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/13/politichni_partiyi_podayut_sebe_u.htm
Політичні партії подають себе у ролі або жертв, або правдоборців! Так охарактеризував поточну політичну ситуацію в Україні кіровоградець Юрій Литвин, народний депутат від Блоку Литвина. під час прес-конференції, що відбулася минулої суботи, Юрій Олексійович підкреслив, що ключові гравці на політичному полі або ж демонструють правдоборство, або видають себе за жертв.

У результаті, політичні сили зростають, як гриби у лісі після дощу, і порахувати їх нині може хіба що Міністерство юстиції. Відповідно ті політичні сили, які, образно кажучи, не сіли на потяг під час останніх парламентських виборів, намагається зробити це нині. А оскільки складна економічна ситуація зрівняла шанси основних політичних гравців, то знаходячись у рівних умовах кожна партія повинна боротися за інтереси і права пересічних громадян, а не формувати власний імідж.

«Наступні вибори повинні базуватися на втіленні основних реформ, які необхідні державі. І той лідер, який візьме на себе відповідальність за впровадження у державі значних позитивних змін, і буде підтриманий народом», - переконаний Юрій Литвин, пише сайт "весь Кіровоград"