весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/13/cherez_kordon_yevrosoyuzu_zaboroneno.htm
Через кордон Євросоюзу заборонено вести м'ясо-молочні продукти! З 1 травня 2009 року на території країн-членів ЄС з метою захисту здоров'я тварин вступають в дію нові правила ввезення громадянами продуктів харчування тваринного походження під час подорожі, у супроводжувальному багажі та/або у міжнародних поштових відправленнях, - повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

Під час перетину кордону Євросоюзу громадянам забороняється ввозити м'ясні вироби, молоко або молочні продукти.

За винятком порошкового дитячого харчування, спеціальних продуктів або харчування, яке необхідне для лікування тварин, якщо вага продуктів не перевищує 2 кілограмів та якщо вони не потребують умов зберігання у холодильнику безпосередньо перед відкриттям та знаходяться в спеціальній не пошкодженій упаковці виробника при умові продажу кінцевому споживачу.

Подорожуючим дозволяється ввозити рибну продукцію (риба та різні панцирні типу: креветки, омари, мертві мідії та мертві устриці) вагою до 20 кг або у кількості однієї одиниці рибної продукції, якщо її вага перевищує 20 кг.

Інші продукти тваринного походження - мед, живі устриці, живі мідії та, наприклад, слимаки, громадянам дозволяється ввозити вагою до 2 кг.