весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/13/8_sanatornoozdorovchih_taboriv_vlitku.htm
8 санаторно-оздоровчих таборів влітку працюватимуть на Кіровоградщині! Не за горами закінчення навчального року у школах. Тож, поки є час, в області відпрацьовуються механізми облаштування відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул, - повідомляє kodtrk.tv.

Цього літа в області працюватиме вісім санаторно-оздоровчих таборів. В першу чергу, путівки до них отримають діти-сироти, та ті, які користуються різними пільгами. Зараз відпрацьовується механізм, при якому літнім відпочинком можна було б охопити якомога більшу кількість школярів, уникаючи випадків, коли одна особа оздоровлювалася б за бюджетні кошти двічі. Вартість перебування однієї дитини в оздоровчому таборі протяг тьом доби орієнтовно складатиме 33 гривні. А мінімальна тривалість відпочинку складатиме 21 день.

Відпочинок та оздоровлення дітей проводитиметься і на пришкільних майданчиках. Таких в області планують відкрити 527. За рахунок передбачених для цього коштів, а це поки що три з половиною мільйона гривень, можна буде забезпечити відпочинком третину школярів області віком від семи до шістнадцяти років.

Аби забезпечити якісний відпочинок дітей, в області створена комісія, яка відпрацьовуватиме вимоги до санаторно-оздоровчих закладів та перевірятиме їх виконання. Також планується провести конкурс на право таборів прийняти на відпочинок та оздоровлення дітей цього літа.