весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/13/150_tisjach_planuyetsja_vitratiti_na.htm
150 тисяч планується витратити на впорядкування територій! На Кіровоградщині триває Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», метою якого, в першу чергу, є облаштування спортивних споруд та за місцем проживання. За попередньою інформацією Центру фізичного здоров'я населення в області вже виконано від запланованого 30% робіт, - повідомляє "Канал Кіровоград".

Загалом у прибиранні та впорядковуванні спортивних споруд в області беруть участь понад 11 тисяч осіб. Серед яких школярі, студенти, працівники спортивних організацій і, просто, пересічні громадяни.

Для учнів та вчителів школи №4 міста Кіровограда участь у місячнику стала вже доброю традицією. Роботи за зимовий період накопичилось, тому до прибирання були залучені абсолютно усі – це приблизно 650 учнів, і звісно ж, педагогічний колектив.

Окрім школярів та вчителів прибирати допомагали й ті, хто просто кожного дня тренується на спортивному майданчику закладу, а також представники різноманітних секцій, які діють при школі.

Всі вони стверджують, що це ніщо інше, як безпосередній обов'язок перед рідним містом.

За такої плідної співпраці впорядковано, окрім прилеглої до школи території, стадіон для занять масовою фізичною культурою, спортивні споруди набули нового, яскравого кольору. Загалом на прибирання та впорядковування територій області цього року планують витратити приблизно 150 тисяч гривень. За попередньою інформацією 23 тисячі з них вже використані.