весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/12/blagodiinikom_mozhe_buti_kozhen_.htm
Благодійником може бути кожен - у тому числі і діти! Підтвердженням цьому є акція, ініційована головою Опікунської ради Кіровоградського виконкому Геннадієм Заболотним та підтримана громадськими організаціями і владою.

Сьогодні, за інформацією сайту «весь Кіровоград» відбулася зустріч-навчання координаторів акції у районах Кіровоградської області. Навчання провело творче об'єднання «ТОРО», яке відоме у регіоні та в Україні своїм методичним та системним підходом до підтримки і розвитку локальних суспільно-корисних ініціатив.

Нагадаємо, що суть акції— у залученні дітей молодшого віку до благодійництва. Зокрема — у мотивуванні їх збирати кошти до власних скарбничок, з тим, щоб у подальшому (напередодні першого червня, Дня захисту дітей) передати їх до обласної дитячої лікарні або до дитячих відділень районних лікарень.

Старт акції відбувся першого квітня, і кожен район Кіровоградської оласті може долучитися до акції. Детальніша інформація — по телефону (0522) 32-05-31 (Вікторія Талашкевич) або на сайті ТО "ТОРО"