весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/12/_vihovanci_ditjachogo_budinku_vidvidali.htm
Вихованці дитячого будинку відвідали художню галерею! У рамках підготовки до Благодійного великоднього аукціону, про який вже писав сайт "весь Кіровоград", дівчатка і хлопчики - вихованці дитячого будинку "Наш дім" (Кіровоград) побували у художній галереї Андрія Кадигроба (адреса: вул. Шевченка, 17, третій поверх магазину "Мрія")

Директор галереї, художник Андрій Кадигроб провів екскурсію галереєю, вислухав чимало запитань від вихованців дитячого будинку та докладно відповів на них. Дітей цікавило, як багато часу витрачає художник на написання тієї чи іншої картини, скільки фарби пішло, наприклад, на написання такого монументального полотна як картина Федора Лагно "Ідентифікація взаєморозуміння", у якому віці можна стати художником та чи треба для цього спеціально навчатися, тощо.

Нагадаємо, що 17-го квітня у Кіровограді відбудеться Перший великодній благодійний аукціон, картини на який безоплатно надали кіровоградські художники. Всі лоти аукціону (картини) можна подивитися за цим посиланням, а всі кошти, зібрані під час аукціону, будуть направлені на потреби вихованців дитячого будинку «Наш дім».