весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/11/organizacija_zahistu_tvarin_bim.htm
Організація захисту тварин «БІМ» закликає кіровоградців приєднуватися! Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин «БІМ» надіслала на адресу сайту «весь Кіровоград» звернення:

Шановні кіровоградці!
До вас звертається міська громадська організація із захисту тварин "БІМ". У нашому місті з'явилося угрупування, яке займається незаконним виловом та знищенням бездомник собак. До нас надходить інформація про те, що ця група діє з особливою жорстокістю, відстрілюючи собак і добиваючи ще живих на очах у дітей та дорослих.

Нападають на цілком мирних, приручених собак, яких зазвичай підгодовують жителі навколишніх будинків. Також у різних районах Кіровограда було помічено людей на автомобілі, які великими сачками відловлюють собак і котів (нерідко навіть тих, які мають господарів) і відвозять у невідомому напрямку. (Для чого це роблять, ви можете здогадатися самі).

Варто знати, що відстріл тварин заборонено згідно із Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження", а для утримання безпритульних тварин створюються притулки. Закон дозволяє умертвіння тварин тільки у випадку нападу на людину, або якщо тварина хвора на сказ - це має бути підтверджено письмовими заявами та санітарно-епідеміологічними висновками.

Рішенням Кіровоградської міської ради нещодавно було надано ділянку для будівництва притулку для тварин. Поки триває процес забудови притулку, будь-який вилов собак є незаконним.

Просимо вас, шановні жителі міста, реагувати на такі протиправні дії й надавати посильну допомогу в розкритті зловмисних угрупувань: фотографувати хоча б мобільним телефоном, запам'ятати номер машини, зовнішність цих осіб.

Не залишайтеся байдужими! Ставлення до безпритульних тварин на вулицях - це показник розвитку суспільства, його здатності дбати про знедолених. Адже серед них може бути чийсь майбутній найкращий Друг!

Якщо ви маєте інформацію, звертайтеся за телефонами:
8(067)685-41-68; 8(050)977-99-91; 8(050)511-98-24

Якщо ви маєте бажання надати фінансову допомогу нашій організації* ви можете
перерахувати кошти на наш розрахунковий рахунок:
Кіровоградська міська громадська організація із захисту тварин «БІМ»
р/р 26006060213764 МФО 323583 в КФ ЗАТ КБ ПриватБанк
отримувач: КГООЗЖ "БИМ" код ЄГРПОУ: 36298531