весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/10/vidkrittja_vistavki_sedi_adilhanjan.htm
Відкриття виставки Седи Аділханян та Василя Коваля! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , сьогодні, 10 квітня в Кіровоградському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки творів студентів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України Седи Аділханян та Василя Коваля.

Виставка проводиться відповідно Указу Президента України № 616/2008 «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді» та розпорядження голови облдержадміністрації від 9 жовтня 2008 року № 876-р «Про затвердження обласних заходів щодо проведення у 2009 році в Україні Року молоді».

В експозиції представлені учбові постановки, пейзажі, портрети, натюрморти, композиції, виконані в техніці олійного живопису, акварелі, малюнку.

Довідка: Седа Амбарцумівна Аділханян народилась 29 червня 1985 року у м. Кіровограді. Навчалася у Кіровоградській міській дитячій художній школі ім. О. Осмьоркіна. У 2002 році закінчила загальноосвітню школу № 11.

Василь Богданович Коваль народився 1 березня 1986 року у с. Колодруби Миколаївського району Львівської області. У цьому ж році родина переїхала до с. Северинка Кіровоградського району Кіровоградської області. У 2002 році закінчив школу-інтернат № 2.

У 2002 році після закінчення загальноосвітньої школи С. Аділханян та В. Коваль вступили на художньо-графічне відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Куратором групи, в якій навчалися Седа Амбарцумівна та Василь Богданович був член Національної спілки художників України Валерій Давидов.

Давидов Валерій Миколайович закінчив Одеське державне художнє училище ім. Грекова (1984), Санкт-Петербурзький державний академічний інститут живопису, скульптури та архітектури імені І.Ю. Рєпіна (1993). Учасник багатьох всеукраїнських та обласних художніх виставок. Член Національної спілки художників України (з 2005 року), викладач кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Роботи молодих митців не вперше виставляються в стінах обласного художнього музею. Так С. Аділханян приймала участь у мистецькій акції-пленері «Кіровоградщина – очима художників» в Онуфріївському районі, яка проходила у 2005 році до Дня незалежності України, а також у виставці, яка відкрилась за підсумками акції. С. Аділханян та В. Коваль приймали участь у виставці творів члена Національної спілки художників України Валерія Давидова та студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Вчитель та учні», яка проходила у 2006 році.