весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/10/jak_ozdorovlyuvatimut_vlitku_ditei.htm
Як оздоровлюватимуть влітку дітей Кіровоградщини? Вчора виконуюча обов'язки першого заступника голови обласної державної адміністрації Світлана Негода провела нараду з питання підготовки до оздоровлення дітей області під час літніх канікул, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Світлана Негода наголосила, що з наближенням літнього сезону гостро постає питання створення належних умов відпочинку дітей на канікулах. З цією метою буде сформовано комісію, до складу якої увійдуть керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Комісія покликана визначити обсяги фінансування, норми харчування, комплекс культурних та спортивних заходів під час літнього відпочинку дітей.

– Ми повинні якісно оздоровити максимальну кількість дітей, особливо приділити увагу сиротам, вихованцям шкіл-інтернатів, дітям із неповних та багатодітних сімей, а також дітей, чиї батьки загинули під час виконання службових обов'язків. Не можна обійти увагою й учнів, які досягли високих результатів у навчанні та спорті, – зробила акцент Світлана Негода.

З тим, щоб забезпечити дійсно гарні умови для відпочинку та оздоровлення дітей, між вісьмома дитячими таборами, які діють на території області, буде проведено тендер. Конкурс визначить кращих, адже від того на якому рівні надаватимуться відповідні послуги, залежатиме якість оздоровлення, харчування та безпека дітей.
Очікується, що у нинішньому році оздоровлять біля 91 тис. дітей Кіровоградщини. Досвід попередніх років показує, що 60% учнів відпочиває у таборах та на пришкільних майданчиках області, а біля 40% переважно у дитячих таборах Криму та на узбережжі Чорного і Азовського морів.

За попередніми розрахунками було визначено, що вартість харчування дитини на день має становити біля 30 грн. та, відповідно, 3 грн. – на культурний відпочинок. Всього ж по області планується залучити та освоїти на літнє оздоровлення дітей біля 17 млн. грн.
Виконуюча обов'язки першого заступника голови обласної державної адміністрації Світлана Негода доручила керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації невідкладно підготувати базу даних на всіх дітей, яких планується оздоровити влітку. Також, до 25 квітня всі території повинні надати детальну інформацію щодо фінансування з місцевих бюджетів літнього відпочинку дітей.