весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/10/_piljavskii_bilshe_ne_deputat_kirovogradskoyi.htm
Пілявський більше не депутат Кіровоградської міськради! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , сьогодні, 10 квітня о 13:00 в приміщенні Кіровоградського міськвиконкому пройшло засідання територіальної виборчої комісії міста Кіровограда.

Дане засідання пройшло під головуванням голови ТВК Леоніда Багна з єдиним питанням в порядку денному: Про виконання рішення Всеукраїнського з'їзду блоку Юлії Тимошенко про виведення депутатів Кіровоградської міської ради, що пройшли за списками цієї політичної сили, в зв'язку з порушенням ними партійної дисципліни. Так, ТВК прийняло рішення про виведення з депутатського корпусу Григорія Пілявського , відомого в Кіровограді підприємця, який є одним з керівників підприємства, що займається ремонтом доріг «Кіровоград асфальтобетон».

Цікаво, що цьому рішенню бютівського з'їзду вже більше року та й в ньому зазначені прізвища чотирьох порушників – Пілявського, Радченка, Лисова та Дем'яненка . Чому ТВК саме сьогодні розглянуло це питання та виключила з депутатського корпусу лише одного Пілявського залишається невідомим. Також комісія не прийняла рішення про ввід наступного кандидата в депутати замість того, що вибув.