весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/10/0_dorozhnii_znak_v_kirovogradi_vstanovili.htm
Дорожній знак в Кіровограді встановили невідомі особи! Кореспонденти сайту «весь Кіровоград» вже повідомляли про скандальну ситуацію навколо демонтажу знаку «Рух заборонено» на ділянці вулиці Дзержинського між вулицями Калініна та Декабристів, біля будівлі управління Міністерства внутрішніх справ Кіровоградської області. Нагадаємо, що Кіровоградський виконавчий комітет двічі приймав рішення про демонтаж згаданого знаку на цій ділянці вулиці. Останній раз знак було демонтовано навіть не зважаючи на спротив працівників міліції. Про те, вже наступного ранку цей знак з'явився на тому ж самому місці.

В редакцію сайту «весь Кіровоград» потрапила відповідь на депутатське звернення секретаря міської ради Руслана Мишериченка з цього приводу. Цікаво, що в цьому документі сказано чому так сталося. Це виявляється відбулося завдяки тому, що «невідомими особами на наступний день на місці демонтованих дорожніх знаків були встановлені нові знаки». Це, мабуть, перший випадок в історії Кіровограда коли не відомі особи не знімають знаки з метою продажу кольорового металу, а навпаки ставлять, хай навіть всупереч рішенню Кіровоградського міськвиконкому.

Нагадаємо, що саме на цій ділянці вулиці Дзержинського, по якій забороняється рух, «не зникаючий» знак знаходиться будівля управління Міністерства внутрішніх справ Кіровоградської області.