весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/1/profesiina_perepidgotovka_zdiisnyuyetsja.htm
Професійна перепідготовка здійснюється на виробництві! Важливим напрямом підвищення професійного рівня працівників є навчання персоналу на виробництві.

У 2008р. кількість працівників, які проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації, складала 11,5% від облікової кількості штатних працівників (у 2007р. – 11,7%), - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

З усієї кількості працівників, які проходили навчання у 2008р., професійну підготовку та перепідготовку отримали 6 тис. осіб, або майже 3% облікової кількості штатних працівників. У більшості випадків це працівники підприємств промисловості, транспорту та зв'язку. При цьому основною формою навчання працівників була їхня професійна перепідготовка безпосередньо на виробництві. За цей період інтенсивніше здійснювалася підготовка кадрів працівників трубопровідного транспорту (29,3% облікової кількості штатних працівників), підприємств по виробництву кольорових металів (16,9%), добуванню декоративного та будівельного каменю (16,3%) та виробництву машин та устатковання (15,6%).

Підвищення кваліфікації за різними формами навчання (на виробничо-технічних курсах, курсах цільового призначення, через стажування, спеціалізацію, довгострокове та короткотермінове навчання) у 2008р. пройшли понад 19 тис. осіб або майже 9% облікової кількості штатних працівників та 27 працівників навчалися за кордоном. Найбільше працівників пройшли навчання з підвищення кваліфікаційного рівня в авіаційному транспорті (88,3% облікової кількості працівників), підприємствах по виробництву машин та устатковання (35,6%) та кольорових металів (20,9%), управлінні в соціальній сфері (17,6%), залізничному транспорті (16,5%), підприємствах пошти та зв'язку (16,1%).