весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 квітня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/4/1/na_kirovogradshini_vikrito_nezakonni.htm
На Кіровоградщині викрито незаконні оборудки у сфері земельних відносин! У Кіровоградській області Служба безпеки України викрила чергову схему незаконних оборудок у сфері земельних відносин на загальну суму близько 1,3 млн.грн.

За інформацією прес-групи СБУ в Кіровоградській області, встановлено, що 28-річний керівник одного з державних підприємств регіону у 2007 році уклав угоду з іншою державною структурою про виконання робіт з оформлення договорів оренди земельних ділянок у кількох районах Кіровоградщини та Одещини. 650 тисяч гривень бюджетних коштів були відразу же перераховані на розрахунковий рахунок очолюваного ним підприємства. Ці кошти були розподілені по рахунках кількох комерційних структур, за нібито надані консультативні послуги.

З метою приховування власної протиправної діяльності молодий керівник державного підприємства підписав фіктивні акти про виконані роботи. Насправді, усі терміни укладеної угоди вийшли, а жодних робіт не виконувалось.

За матеріалами управління СБ України в Кіровоградській області прокуратурою міста Кіровограда порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.356 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінальної о кодексу України.