весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/6/kerivnii_sklad_shkil_oblasti_proide.htm
Керівний склад шкіл області пройде процедуру "омолодження"! Таку мету, - одну із кількох основних задач на новому місці роботи, - поставила перед собою начальник управління освіти та науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко

Днями Ельза Володимирівна дала першу прес-конференцію, під час якої і розповіла журналістам, що біля третини
директорів шкіл Кіровоградської області мають пенсійний вік. На її словами, ця ситуація є ненормальною, адже і заступники у них переважно пенсійного віку, а це не дуже стимулює прогрес та розвиток у керованих ними школах.

«У більшості випадків педагоги, які не володіють комп'ютером і не знають, що таке Інтернет, спілкуються із учнями різними мовами», — переконана Ельза Лещенко.

Втім, очевидно, і пані Ельзі, і всім українцям варто пам'ятати, що населення регіону, країни та світу старішає швидкими темпами - на сьогодні кожен десятий мешканець Землі є пенсіонером, а у 2050-му році таким буде кожен п'ятий. Очевидно, що сьогоднішні тридцятирічні фахівці не задумуються, що кожен з них буде пенсіонером, і мало про це думає влада та бізнес - для перших пенсіонери є об'єктом піклування, для других - великою групою клієнтів, про яких варто думати як про пріоритет вже сьогодні.

Можливо, директорів пенсійного віку варто... навчати роботі на комп'ютері, використовуючи їхній величезний досвід та знання на користь системи освіти?!