весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/5/sarkozi_dopomozhe_dobuvati_kirovogradskii.htm
Саркозі допоможе добувати кіровоградський уран! Україна й Франція мають намір співпрацювати в питанні розробки уранових рудників на території України.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в середу в інтерв'ю журналістам після зустрічі з президентом Франції Ніколя Саркозі, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Вона зазначила, що в ході її зустрічей у Парижі обговорювалося питання співпраці в розвитку атомної енергетики.

Тимошенко зазначила, що з найбільших у світі атомних компаній, французька Areva готова "посилити роботу в рамках розробки ресурсів уранових руд".

"Україна і Франція співпрацюватимуть у цьому напрямі", - сказала вона.

Тимошенко також зазначила, що зустрілася з керівництвом групи французьких компаній MEDEF.

За її словами, в ході зустрічі була прийнята домовленість про те, що низка провідних французьких компаній відвідають Україну з метою вивчення можливості реалізації інвестиційних на території країни.

Medef International об'єднує близько 750 тис. французьких компаній, включаючи, всесвітньо відомі Areva, Gaz de France, Bouygue, EADS, Danone Lafarge, CMA CGM.

Як відомо на території Кіроградської області знаходяться три уранові рудники - біля самого Кіровограду, в с.Смоліно Маловисківського району та найбільше уранове родовище в Європі біля с.Новоконстянтинівка Маловисківського району.