весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/4/oblasnii_parlament_ditei_uklav_ugodu.htm
Обласний парламент дітей уклав угоду з Кіровоградською ОДА! Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації та обласний парламент дітей уклали угоду про співпрацю на 2009 рік, - повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.

У лютому 2009 року на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбулася чергова сесія обласного парламенту дітей. На сесію прибули 73 делегати - представники 25 районних (міських) парламентів дітей.

Програмою сесії було передбачено низку навчальних, просвітницьких, представницьких заходів.

Учасники пленарного засідання розглянули наступні питання:

- інформаційні повідомлення Р(М)ПД про проведену роботу в рамках налагодженої взаємодії з відділами в справах сім'ї, дітей та молоді районних, міських адміністрацій;

- обговорення пропозицій щодо плану спільних дій;

- підписання Угоди про співпрацю між управлінням у справах сім'ї і молоді облдержадміністрації та обласним парламентом дітей;

- інформація обласного парламенту дітей, щодо участі в Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування (м. Київ).

При розгляді першого питання, депутати надали звітну інформацію щодо налагодження співпраці з відділами, управліннями сім'ї, молоді міськвиконкомів, райдержадміністрацій за період 2007-2009 років. Юні депутати висловили сподівання, що підписання Угоди з управлінням сім'ї і молоді облдержадміністрації на обласному рівні активізує взаємодію на місцях.

Депутати висловили конкретні пропозиції щодо плану спільних дій на 2009 рік. Більшість пропозицій після обговорень і уточнень увійшла до узагальнюючого документу.

Заступник начальника управління Віталій Останній запропонував депутатам підтримувати ініціативи управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації конкретними, ефективними справами.
В урочистій, дружній атмосфері було підписано Угоду про співпрацю і план спільних дій на 2009 рік.

У роботі обласного парламенту дітей взяли участь відповідальні працівники профільних управлінь облдержадміністрації.