весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/4/molod_kirovogradshini_obiraye_zdorovja.htm
Молодь Кіровоградщини обирає здоров'я! На Кіровоградщині розпочато обласний етап Всеукраїнського фестивалю–конкурсу "Молодь обирає здоров'я", - повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.

28 лютого – 1 березня 2009 року управлінням у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Обласним центром дитячої та юнацької творчості проведено старт обласного етапу Всеукраїнського фестивалю–конкурсу "Молодь обирає здоров'я" у Кіровоградській області.

Метою фестивалю є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Серед завдань фестивалю є: активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя, підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом тощо, популяризація технологій навчання за методом "рівний – рівному" щодо формування здорового способу життя, впровадження нових форм "здорового дозвілля" дітей і молоді.

Програмою проведення фестивалю передбачено зокрема: тренінг "Молодь обирає здоров'я", конкурс плакатів, фотографій, та вікторину-конкурс "Що я знаю про здоровий посіб життя?".

Церемонія відкриття обласного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» пройшла у залі Кіровоградського обласного музично-драматичного театру ім. Кропивницького.

Учасників фестивалю привітали начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Сергій Пастернак та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко.

20-тирічним досвідом роботи з підтримки талановитої молоді, становлення успішної людини без згубних звичок з учасниками фестивалю поділилась керівник МК "Імідж" Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості, Відмінник освіти України Наталя Долгополова.