весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/4/jak_i_chim_zhive_derzhavnii_arhiv_kirovogradskoyi.htm
Як і чим живе Державний архів Кіровоградської області? Вчора, 3 березня, у Державному архіві Кіровоградської області виконуюча обов'язки заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Тетяна Дмитренко взяла участь у розширеному засіданні колегії, присвяченому обговоренню підсумків роботи державних архівних установ області, архівних відділів міських рад у 2008 році та їх завданням на 2009 рік, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Директор Державного архіву Кіровоградської області Тамара Чвань повідомила, що обласною програмою розвитку архівної справи на 2006-2010 роки на реалізацію програми 2008 року було передбачено фінансування в сумі 1146,6 тис. грн. Із них 1011,6 тис. – із держбюджету, 135 тис. – із місцевих бюджетів. У видатках на утримання обласної та районних державних адміністрацій на 2008 рік було передбачено кошти у сумі 527,3 тис. грн., з яких 457,4 тис. грн. – обласному архіву та 69,9 тис. грн. – районним архівним відділам.

Тамара Чвань зазначила, що обласний архів було фактично профінансовано на 416,6 тис. грн., що становить 91% до затвердженої бюджетом суми на 2008 рік, а архівні відділи райдержадміністрацій були профінансовані лише на 28%.

У той же час архівні установи області перевиконали планові показники роботи, а саме на 27% більше від запланованого було закартоновано справ та на 33% більше оправлено та підшито одиниць збереження.

У результаті підведення підсумків роботи та визначення завдань на поточний рік було прийнято відповідне рішення.

Після засідання колегії відбулася нарада-семінар начальників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад з питань діяльності архівних установ.