весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/4/gubernator_podaruvav_biblioteci.htm
Губернатор подарував бібліотеці імені Чижевського автомобіль! Нещодавно Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека імені Д. І.Чижевського відзначила 110-річчя з дня заснування. Але лише вчора голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Василь Моцний, який перебував минулого тижня у відрядженні прийшов привітати колектив найстарішої бібліотеки з ювілеєм, - повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.

Василь Моцний завітав до бібліотекарів не з порожніми руками. У подарунок він вручив найбільшій книгозбірні області новий легковий автомобіль ВАЗ 2104. Символічно що, першою за кермо новенького автомобіля сіла директор бібліотеки Олена Гаращенко.

Пізніше голова обласної державної адміністрації разом із виконуючою обов'язки першого заступника голови Світланою Негодою у супроводі директора бібліотеки оглянули зали бібліотеки Чижевського. У Інтернет-центрі бібліотеки гостям було презентовано нові інформаційні технології, які широко використовуються у розвитку усієї бібліотечної системи області. Це і створення веб-сайтів міських та районних бібліотек, створення інформаційних бібліотечних каталогів та електронних веб-ресурсів рідкісних та краєзнавчих видань області.
У відділі рідкісних та цінних документів гості ознайомилися із книгами Єлисаветградської публічної бібліотеки, книг з навчальних закладів Єлисаветграда ХІХ століття. Особливий інтерес Василя Моцного викликали документи та матеріали про становлення Єлисаветградської бібліотеки.

На зустрічі із трудовим колективом голова обласної державної адміністрації Василь Моцний подякував бібліотекарям за популяризацію здобутків Кіровоградщини не лише в Україні, а й за кордоном. "Сьогодні бібліотека Чижевського уже вийшла за рамки вузького поняття "бібліотеки" і, безперечно, перетворилася на центр громадського, наукового, культурологічного життя Кіровоградщини", - підсумував голова облдержадміністрації. На згадку про ювілей він подарував додаткові комплекти "Національної книги пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Кіровоградська область" а також кілька примірників книги, яка вийшла до 70-річчя області - "Кіровоградщина. Історія. Традиції. Сучасність". На пам'ять про зустріч директор бібліотеки Олена Гаращенко вручила Василю Моцному та Світлані Негоді читацькі квитки бібліотеки Чижевського.

Після зустрічі із трудовим колективом Кіровоградської обласної наукової бібліотеки імені Д. І.Чижевського голова облдержадміністрації дав прес-конференцію для місцевих журналістів, на якій розповів про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2008 рік та оцінив соціально-економічну ситуацію на території області у січні-лютому 2009 року крізь призму загальних можливостей області.