весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/4/_podatkivci_kirovogradshini_pripinili.htm
Податківці Кіровоградщини припинили незаконне виробництво меблів! Якщо у вас виникло бажання заробити гроші і ви вирішили організувати власне виробництво по виготовленню чи переробці товарів широкого вжитку, аби не конфліктувати з Законом та правоохоронними органами, поцікавтесь нормами, що визначають правомірність діяльності таких підприємств.

За інформацією Управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області у січні нинішнього року податковою міліцією Кіровоградської МДПІ було виявлено незаконне виробництво, яке житель обласного центру організував у передмісті. Знайшовши непримітне приміщення, у якому в минулому сторіччі був столярний цех, підприємець налагодив виробництво меблевих виробів та інших товарів народного споживання з цінних порід деревини. Але як виявила перевірка, про державну реєстрацію як суб'єкта господарювання, "ділок" не подбав. Не кажучи про дозволи відповідних державних установ – санітарно-епідеміологічної та пожежної служб, як того вимагає діюче законодавство. Крім того, здійснював реалізацію меблів та інших виробів населенню під конкретні замовлення за готівкові кошти.

Податковою міліцією Кіровоградської міжрайонної державної податкової інспекції припинено виявлене незаконне виробництво, зібрані матеріали направлено до Кіровоградського районного суду для прийняття рішення відповідно до діючого адміністративного законодавства.

Взагалі з початку поточного року податковою міліцією виявлено 8 подібних виробництв, які незаконно функціонували на території Кіровоградської області. Вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько п'яти мільйонів гривень. Протягом же минулого року органами податкової міліції області виявлено та припинено діяльність 19 нелегальних виробництв та повернуто до бюджету вилучених товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько 10 мільйонів гривень.