весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/31/yedinii_centr_oburenii_dijami_kirovogradskoyi.htm
Єдиний центр обурений діями Кіровоградської міської ради! Анатолій Ревенко, лідер Єдиного Центру в Кіровоградському регіоні під час сьогоднішньої прес-конференції висловив обурення заявою посадовців Кіровоградської міської ради стосовно страйку перевізників що відбувся 18 лютого нинішнього року, - повідомив кореспондент сайту "весь Кіровоград".

Нагадаємо, що сьогодні під час прес-конференції у міськвиконкомі Ольга Гонтарь, начальник відділу праці та соціального захисту населення управління споживчого ринку, транспорту та зв'язку департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку Кіровоградської міської ради прокоментувала, що Кіровоградська міська рада, після страйку перевізників 18 лютого, провела перевірку приватних перевізників стосовно порушення умов договорів на перевезення пасажирів і виявилося, що ніяких порушень не було. До речі, самі перевізники теж заперечили факт страйку, адже у той день, 18 лютого кожен водій отримав виїзний лист, пройшов огляд лікаря та виїхав на маршрут. Однак, маршрутні таксі цілий день простояли на кінцевих зупинок, так і не виїхавши на маршрут, а кіровоградці, залишившись без транспорту на цілий день, мусили самотужки пересуватись по місту.

Тож, Анатолій Ревенко під час прес-конференції заявив: «Виходить, що міська влада робить з нас дурнів щодо результатів перевірки».