весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/31/kirovogradski_perevizniki_zaperechuyut.htm
Кіровоградські перевізники заперечують факт страйку! 18 лютого нинішнього року кіровоградські перевізники відмовилися перевозити кіровоградців, у зв'язку з тим, що їх не задовольняв тариф.

Після цього Кіровоградська міська рада провела перевірку приватних перевізників стосовно порушення умов договорів на перевезення пасажирів. Виявилося, що ніяких порушень не було. До речі, самі перевізники теж заперечили факт страйку, адже у той день, 18 лютого кожен водій отримав виїзний лист, пройшов огляд лікаря та виїхав на маршрут, а куди вони поїхали, то вже інша справа.

Про це на сьогоднішній прес-конференції у міськвиконкомі повідомила Ольга Гонтарь, начальник відділу праці та соціального захисту населення управління споживчого ринку, транспорту та зв'язку департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку Кіровоградської міської ради.

Ольга Гонтарь також відмітила, що частина відповідальності за ті події у місті лежить на правоохоронних органах, які тоді жодним чином не реагували не те, що відбувалося.