весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/31/hto_vozitime_dachnikiv_cogo_roku.htm
Хто возитиме дачників цього року? 10 березня нинішнього року виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради прийнято рішення «про затвердження переліку маршрутів спеціальних регулярних рейсів до садово-городніх товариств на 2009 рік». На ці цілі в міському бюджеті передбачено кошти в сумі 300 тис. грн. Дані перевезення будуть здійснюватись в період з 18 квітня по 19 жовтня поточного року до 23 дачних кооперативів. Про це на сьогоднішній прес-конференції в міськвиконкомі повідомила Тетяна Бойко, начальник відділу розвитку транспорту та зв'язку департаменту розвитку торгівлі побутового обслуговування, транспорту та зв'язку Кіровоградської міської ради.

З деякими перевізниками вже укладено договори на здійснення перевезень, це:

- приватний підприємець Баркар Сергій Михайлович, який буде перевозити дачників садово-городніх товариств: «Ятрань», «Радист», «Глобус» та «Зеніт»;
- приватний підприємець Батир Анатолій Михайлович буде перевозити дачників кооперативів «Гаївське» та «Радуга» (с. Покровка) та «Будівельник;
- Автомобільна база обласної ради буде перевозити дачників кооперативів «Еліта» – «Горняк» та «Ветеран»;
- Приватне підприємство «Укравтоінвест» буде здійснювати перевезення до садово-городніх товариств «Труд» (с. Кандаурове), «Іскра» та «Дубок».

В процесі підписання договір на перевезення ще до п'яти кооперативів з відкритим акціонерним товариством «Автобусний парк».