весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/31/150_zlochiniv_rozkrito_pid_chas_operaciyi.htm
150 злочинів розкрито під час операції "Розшук"! Під час операції «Розшук» кіровоградськими правоохоронцями було розкрито 150 злочинів, - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

З метою підвищення ефективності роботи по розшуку злочинців, притягнення їх до кримінальної відповідальності, встановлення долі безвісти зниклих та осіб невпізнаних трупів громадян УМВС України в Кіровоградській області на території регіону проведено оперативно-профілактичну операцію під умовною назвою «Розшук».

В результаті проведених заходів працівниками міліції було затримано 57 злочинців, які переховувались від слідства та суду, у тому числі розшукуваних за підозрою у скоєнні злочинів на території інших областей України, а також республіки Білорусь та Російської Федерації. 46 з них були оголошені в розшук у минулих роках. Встановлено місцезнаходження 16 безвісно зниклих громадян, 7 з яких - неповнолітні.

Під час проведення операції також розкрито 150 злочинів, 57 з яких - по «гарячих слідах». Серед них: 1 вбивство, 5 пограбувань, 1 розбійний напад, 19 злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків та психотропних речовин.