весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/30/zavershivsja_finalnii_tur_chempionatu.htm
Завершився фінальний тур чемпіонату шкільних команд КВК! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , у суботу, 28 березня, в приміщенні Кіровоградського ОЦДЮТ пройшов фінальний тур обласного чемпіонату шкільних команд КВН 2008-2009 р. «Шкільний транзит…або поїхали далі». У фіналі брали участь команди–переможці півфінальних змагань: команда Кіровоградського ОЦДЮТ «Жертви експериментів» керівники: Долгополова Н.К. та Ярошевський Я.Л., команда «Нові українці» керівник Вакуленко І.К. та команда «Хутір» з Петрівського району, керівник Чорнопольський С.В.

Цього сезону команди показали досить високий рівень гри, виросла сценічна майстерність, у кожної команди з'явилися своя родзинка у грі. КВНівські вболівальники разом щиро раділи кожному вдалому виступу не тільки своїх команд, а й суперників.

За умовами учасники мали розкрити актуальні проблеми пов'язані зі школою, тестуванням, питаннями профорієнтації та міжособистісних стосунків сучасної молоді. Найбільш вдало це зробили команди, що є не перший рік є лідерами учнівського КВНівського руху в Кіровоградській області.

Насамперед хочеться відзначити чітку роботу команди КВН «Жертви експериментів» керівником якої вже багато років є Долгополова Н.К. та цьогорічний її помічник у роботі клубу та КВНу Ярошевський Я.Л. Команда зібрала до своїх лав небайдужих вихованців обласного центру дитячої та юнацької творчості. За багато років функціонування клубу напрацьована система репетицій та занять, що допомагає кожному вихованцю знайти своє місце в колективі. А кінцевим результатом є перемоги. Набравши найбільшу кількість балів за фінальну гру саме «Жертви експериментів» стали першими.

Не можу залишити поза увагою і виступ команди Новоукраїнського ЦДЮТ «Нові українці» керівник якої Вакуленко І.К. та адміністрація закладу доклали чимало зусиль до вдалого виступу вихованців у фіналі чемпіонату. Новоукраїнці завжди працюють на місцевому матеріалі. Вони енергійно і впевнено зайняли друге місце у чемпіонаті.

Команда «Хутір» Петровського району за підсумками нелегкої конкурсної програми посіла третє місце фіналу. Керівник команди Чорнопольський С.В. не перший рік працює з веселими та кмітливими вихованцями. Звичайно, є немало недоліків у роботі: іноді репертуар не відповідає дитячій аудиторії, іноді костюми підводять та незважаючи на все це «хуторяни» прагнуть кожного разу опинитися в рядах переможців.

Активну та оперативну роботу журі обласного чемпіонату КВН очолила людина, небайдужа до починань молодого покоління - начальник відділу управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації Шатна Лідія Францівна. У роботі їй допомагали представники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського - завідуюча навчально-методичним кабінетом виховної роботи та шкільних бібліотек Міцай Ю.В. та методист навчально-методичного кабінету виховної роботи та шкільних бібліотек Кірішко Л.М., завідуюча сектором популяризації періодичних видань Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка Рєзник Т.С. та представниця ЗМІ Романська Дар'я.