весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/30/novu_metodiku_borotbi_iz_smitnikami.htm
Нову методику боротьби із смітниками впроваджують у Кіровограді! Нову методику боротьби із стихійними смітниками, в які безвідповідальні мешканці обласного центру перетворюють будівельні майданчики та покинуті садиби, впроваджує в життя спеціалізована інспекція Кіровоградської міськради. На одній з таких акцій по наведенню ладу в обласному центрі побувала знімальна група Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії.

Написи на кшталт «Приберіть сміття» останнього тижня одразу з'явилися на території кількох мікрорайонів Кіровограда. Автор нововведення – начальник спеціалізованої інспекції міськради Віктор Іванов, який стверджує, що поява табличок з вимогами звільнити місто від сміття – захід вимушений, адже інші, більш гуманні вже неефективні…

Різнобарвна крейда, банка з фарбою і декілька табличок з креативними написами – все це останнім часом входить до арсеналу працівників спецінспекції. Віктор Іванов впевнений, що росписувати паркани, и прибивати таблички – тільки початок широкомасштабної акції проти власників пустирів та будинків-розвалюх, які одним своїм виглядом псують пейзаж міста. Більше того – на їх території живуть бродячі пси, які становлять загрозу здоров'ю людей, які проходять повз такі звалища непотрібу.

Віктор Іванов зізнається: коректність методів по роботі з порушниками правил благоустрою Кіровограда викликає сумнів. На адресу інспекторів постійно лунають погрози, але на переконання начальника спецінспекції, ці прояви говорять про те, що нова методика ефективна і діє навіть на найбільш цинічних порушників правил благоустрою.