весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/30/kirovogradski_zhurnalisti_organizuvali.htm
Кіровоградські журналісти організували для себе козацький турнір! Те, що окрім своєї професійної майстерності журналіст повинен мати й добру фізичну підготовку намагалися продемонструвати й майстри пера. Справжній козацький турнір, присвячений 50-ти річчю від дня створення обласної організації Національної Спілки журналістів України кілька днів тому відбувся у Кіровограді, - повідомляє канал "Кіровоград".

«У здоровому тілі, – здоровий дух!», – цю крилату латинську фразу кіровоградські журналісти вирішили перевірити на своєму святі «Козацькі розваги».

Варто відмітити, що випробовували усе – і вміння дихати у грі «дуйбол», і точне око в ДАРТСі, міцність рук у змаганнях з армреслінгу, кмітливість та силу розуму у «класичних картах» та «шахах».

Кореспондент обласного тижневика «Діалог» Анатолій Москаленко працює у журналістиці вже не перший рік, за час своєї діяльності доводилося багато, виконання чого, в значній мірі, залежало і від фізичної підготовки тіла.

Боротьба ж точилася, не зважаючи ні на дружбу, ні на знайомство, як у справжніх змаганнях. На суддівське рішення не могло вплинути ніщо.

За підсумками ж змагань у армреслінгу перемогу отримав Віктор Іщенко («Селянська газета»), у змаганнях з ДАРТСу кращим стали серед чоловіків Олександр Гєрдов (газета «Діалог»), серед жінок кореспондент «Кіровоградської правди» Ірина Нетреба, у змаганнях з дуйболу переміг Олександр Виноградов (газета «Україна-Центр»).