весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/3/zakinchuyetsja_konkurs_na_uchast_u.htm
Закінчуєтсья конкурс на участь у школі професійної журналістики! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , закінчується конкурс на участь у Школі професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА".

Проект реалізовується Лабораторією законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у співпраці з "Телекритикою" та низкою інших професійних медійних організацій. Останній термін надсилання аплікаційних форм - 5 березня 2009 року.
Метою Школи є формування майданчика для спілкування професійних журналістів, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також поглиблення професійних знань та навичок роботи в різних жанрах.

Протягом 2009 року передбачається проведення чотирьох чотириденних сесій (Київ, АР Крим, Одеса та Карпати). Основними тематичними модулями стануть питання професійних навичок журналіста, професійних стандартів журналістики, внутрішньополітичних процесів та аналізу державної політики, викликам міжнародної журналістики.


Модель навчальної програми базується на форматі Української школи політичних студій і, відповідно, включає лекції, дискусії, тренінги, рольові ігри, круглі столи тощо. Модераторами, тренерами та лекторами виступатимуть провідні українські та зарубіжні експерти, суспільно-політичні діячі.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:
• належать до кола практикуючих журналістів;
• займають активну життєву позицію та демонструють лідерські якості;
• володіють потенціалом плідного використання знань, отриманих в рамках проекту, на користь суспільства та професії;
• є громадянами України віком до 35 років.

Участь у Школі є безкоштовною: витрати на проживання, харчування та організацію навчання забезпечуються організаторами (крім проїзду в межах України, який оплачується учасниками).

Заявки на участь надсилаються з 5 лютого до 5 березня 2009 року (включно) на електронну адресу natalya@laboratory.kiev.ua (тема «School of Journalism»).

Детальнішу інформацію про умови участі у Школі та аплікаційну форму можна знайти на веб-сторінці Української школи політичних студій: http://www.usps.org.ua/index.php?mid=38.

З додатковими запитаннями звертайтеся до координатора Школи професійної журналістики Наталії Синьоокої
(natalya@laboratory.kiev.ua) чи до асистента Школи Марії Коваль (info@laboratory.kiev.ua) за вказаними адресами або тел.: +38044 531 37 68.