весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/3/proti_kooperativu_perspektivnii.htm
Проти кооперативу «Перспективний» порушено кримінальну справу! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , прокуратура Кіровоградського району 16 лютого цього року порушила кримінальну справу відносно службових осіб городницького кооперативу «Перспективний» за фактом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, що завдало значної шкоди потерпілому, підроблення документа та використання завідомо підробленого документа за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.364, ч.2 ст.190, ч.1 та ч.3 ст.358 КК України.

За інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області відповідно до рішення Соколівської сільської ради від 30 січня 1998 року городницькому кооперативу «Перспективний» було надано у тимчасове користування на умовах оренди земельну ділянку площею 34 га земель запасу в районі 102-го мікрорайону (між вулицею Героїв Сталінграда та селом Соколівське).

У листопаді 2007 року невстановлені особи за попередньою змовою зі службовими особами кооперативу «Перспективний», склали та видали підроблений протокол загальних зборів членів кооперативу, вказавши у ньому неправдиву інформацію щодо проведення загальних зборів. Згідно цього протоколу, збори звільнили голову правління і на цю посаду призначили іншу особу. Також на підставі цього протоколу були внесені зміни до установчих документів кооперативу. У подальшому на підставі цих документів Кіровоградська райдержадміністрація надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а 5 червня минулого року вони були передані у власність 17 громадянам.

Приводом для порушення кримінальної справи стала заява членів городницького кооперативу «Перспективний» про вчинений злочин та виявлені прокуратурою Кіровоградського району у ході перевірки ознаки вищевказаних злочинів у діях службових осіб городницького кооперативу «Перспективний». Слідство триває.