весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/3/do_kirovogradu_priyidut_shist_profesoriv.htm
До Кіровограду приїдуть шість професорів з Німеччини та двоє з Британії! Третя Міжнародна науково-практична конференція на тему "Мови і світ: дослідження та викладання" відбудеться у Кіровограді 19-20 березня з ініціативи факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Як розповів сайту «весь Кіровоград» декан факультету іноземних мов професор Олександр Білоус, конференція буде присвячена 25-літтю факультету іноземних мов та десятиліттю відділення перекладачів. Планується робота наступних секцій: «Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі», «Картини світу в аспекті лінгвокультурології, лінгвокогнітивістики та етнолінгвістики», «Лінгвокультурні. соціокультурні та міжкультурні проблеми перекладу» та «Методичні аспекти фахової підготовки сучасного вчителя іноземних мов та перекладача».

У конференції братимуть участь учені з усієї України, а також шість професорів з Німеччини, два професори з Оксфордського університету (Великобританія) та учені із Росії і Білорусії. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська та німецька. Матеріали учасників конференції редагує Валентина Паращук (кафедра германської філології) та Ірина Чернишенко (кафедра перекладу і загального мовознавства).

Детальніша інформація:
8(0522) 22-54-40 (деканат факультету іноземних мов)
Декан факультету іноземних мов – obilous@ kspu.kr.ua
Олександр Миколайович Білоус, тел. 8(050)274-75-25