весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/28/v_oda_zakinchilisja_groshi_na_telefon.htm
В ОДА закінчилися гроші на телефон! Страждатимуть журналісти! Майже сенсаційне повідомлення нещодавно було розміщено на офіційному сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації. Подаємо його текст без скорочень:

"Шановні колеги!
У зв'язку з обмеженим фінансуванням обласної державної адміністрації у нинішньому році та зменшенням видатків на всі статті витрат, у тому числі на послуги зв'язку, повідомляємо вам про зміну формату подальшого спілкування управління у справах преси та інформації облдержадміністрації із засобами масової інформації в частині запрошення на різноманітні заходи.
Надалі повідомлення в телефонному режимі припиняються!
Для інформування ЗМІ про події за участі журналістів на веб-сайті обласної державної адміністрації у розділі «Новини» запроваджено спеціальний банер «До уваги журналістів» (у правому верхньому куті), де кожного понеділка вміщуватиметься інформація про заходи на поточний тиждень.
Оперативна або змінена інформація виділятиметься червоним кольором.
З повагою та надією на подальше активне співробітництво
начальник управління у справах преси та інформації
облдержадміністрації

Євгенія ШУСТЕР"

Цікаво, що перевеажна більшість місцевих ЗМІ мають звичайні стаціонарні телефони, спілкування якими в режимі коротки телефонних повідомлень про ті чи інші заходи коштує копійки. Очевидно, що даний захід управління преси та інформації ОДА має якусь іншу мету.