весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 березня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/3/27/vistava_stusove_kolo_u_kirovogradi.htm
Вистава «Стусове коло» у Кіровограді! Вистава «Стусове коло» за участю українського письменника Дмитра Стуса, режисера Сергія Проскурні, рок-гурту «ТЕЛЬНЮК:Сестри» та актора Романа Семисала відбудеться 4 квітня Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького (Початок о 16.00).

Після вистави представники ЗМІ та громадськості матимуть змогу поспілкуватися з учасниками проекту під час круглого столу, організованого спільно з Кіровоградським прес-клубом реформ. Початок о 18 годині.

З питань надання додаткової інформації про проект, фотоматеріали та організацію додаткових інтерв'ю з учасниками проекту просимо звертатися до медіакоординатора – Ірини Плехової (8 (044) 227 86 92, 80937671783, plehova@ukr.net

Стусове коло Україною: Повідомлення для преси!

2008 рік, проголошений Президентом України роком Василя Стуса, відзначився, зокрема, появою літературно-музичного проекту «Стусове коло». Тур батьківщиною поета (містами сходу України: Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Слов'янськ, Горлівка), київська презентація проекту у листопаді запевнили у потребі українського глядача наново відкрити для себе постать Василя Стуса.
Відтак 2009 рік розпочинається туром «Стусового кола» по семи містах України. Організатором акції виступає Міністерство культури і туризму України.

З 3 по 11 квітня «Стусове коло» завітає до українських театрів Дніпропетровська, Кіровограда, Черкас, Вінниці, Луцька, Львова та Рівного.

Людину творить виклик! Несамовитий танок протилежностей – сила, яка ламає, або народжує, пригнічує, або штовхає на подвиги, дає можливість вибору або позбавляє його. Хто ти, якщо падаєш і не піднімаєшся? Хто ти, якщо не вмієш любити й ненавидіти?
Життя Людини-легенди, яка опинилася на межі і зберегла віру й любов – це коло за колом пройдений шлях, повний викликів і незбагненностей, шлях творення себе… це – «СТУСОВЕ КОЛО».

«СТУСОВЕ КОЛО» – коло людей, які пройшли свій шлях до Стуса і об'єдналися у літературно–музичному проекті.

«СТУСОВЕ КОЛО» – це не традиційний вечір пам'яті, а літературно-музичне дійство, яке пропонує нову форму вечорів-спогадів відходячи від заскарузлих традицій.